• Mesa Bodrum
  Mesa Bodrum / Devam Eden Proje
  Sadece size özel bir koyda eşsiz bir yaşam stili…

  Birbirinden eşsiz tasarımlarının yanı sıra her detayında konforu ön planda tutan ve Güllük Koyu'ndan karşıdaki adacıklara uzanan farklı manzaraya sahip 50 villadan ve 210 rezidanstan oluşan Mesa Bodrum Demirbükü 7/24 sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri, etrafındaki ormanla bütünlüğü, ılıman iklimi ve eşsiz olanaklarıyla yılın her mevsiminde keyifle yaşanacak bir ortam sunuyor.
  PROJE DETAYI
 • Mesa Orman
  Mesa Orman / Devam Eden Proje
  Mesa Orman ile Yeşile Yolculuk başlıyor! Tabiatın simgesi olarak kabul edilen yeşil, İstanbul’un nadir ormanlarından birine komşu, yepyeni Mesa Orman’ı tüm tonları ile çevreliyor, büyüleyici bir yaşam alanına ilham veriyor.
  PROJE DETAYI
 • Mesa Cadde
  Mesa Cadde / Devam Eden Proje
  Yaşam, Alışveriş, Deniz, Hepsi Aynı Cadde’de!

  Alışverişi, manzarayı ve ayrıcalıkları buluşturacak Mesa Cadde ihtiyacınıza uygun yaşam alanları sunuyor.
  PROJE DETAYI
 • Mesa Gökada
  Mesa Gökada / Devam Eden Proje
  Ayrıcalıklı Bir Yaşam Mesa Gökada’da!

  Mesa Gökada’nın mimari incelikleri ve yaşamı zevke dönüştüren tüm detayları özenle tasarlandı. Mesa Kalitesinin ve konforunun ayrıcalığını hissedeceğiniz Mesa Gökada’da, Adalar manzarasına karşı yeni bir güne başlarken temiz orman havasını içinize çekip evinize dolan güneş ile yaşamınıza değer katacaksınız. Aileniz ve tüm dostlarınızla beraber hayatı dolu dolu yaşama fırsatının tadını çıkarırken keyifle ve güvenle yeni yaşam alanınızda ayrıcalıklarla tanışacaksınız.
  PROJE DETAYI
 • Mesa Çubuklu 28
  Mesa Çubuklu 28 / Devam Eden Proje
  Mesa Çubuklu 28, İstanbul’un nadide ormanlarından birine bakan konumu, eşsiz boğaz manzarası ve sosyal olanakları ile hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunuyor.
  PROJE DETAYI
 • Mesa Koz
  Mesa Koz / Devam Eden Proje
  Anadolu Yakası’nın ulaşım ve finans merkezi Kozyatağı’nda, Mesa Koz ile yaşam standartları zirveye çıkıyor.

  Mesa Koz, şehrin en cazip bölgelerini yanı başınıza getiriyor; size de İstanbul’un sadece keyifli taraflarını yaşamak kalıyor.
  PROJE DETAYI
 • Yeşilyaka Su
  Yeşilyaka Su / Devam Eden Proje
  Mesa ve Nurol iş birliği ile Büyükçekmece’nin en prestijli projesi Yeşilyaka Su başlıyor.
  PROJE DETAYI
 • Park Mozaik
  Park Mozaik / Devam Eden Proje
  Mutluluğa Giden En Kestirme Yol Park Mozaik

  Mesa&Tepe ortaklığıyla hayata geçirilen Park Mozaik, yemyeşil peyzajı, hareketli meydanları, spor alanları ve hobi bölümleriyle yediden yetmişe herkes için rengarenk bir yaşam sunuyor. Ankara’nın günden güne parlayan yıldızı Yaşamkent’te hayata geçen Park Mozaik, şehir hayatından kopmadan biraz uzaklaşmak isteyenlere, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
  PROJE DETAYI
 • Yeşilyaka Koru
  Yeşilyaka Koru / Devam Eden Proje
  Yeşilyaka ile unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyin.
  Mesa ve Nurol “Yeşilyaka” projesi için yeniden bir araya geldi.

  İstanbul’da doğanın en iyi korunduğu Büyükçekmece Gölü çevresinde, 320.000m2’lik alana yayılmış 173 müstakil villa, yaşamın tam ortasında. Yeşilyaka; doğanın kalbinde müstakil bahçeli villaları ile, özlenen huzurlu ve konforlu hayatı sunuyor. Korusu, 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, gölet manzarası ve çeşitli sosyal imkanlarıyla Yeşilyaka, en özel anılara ev sahipliği yapacak.
  PROJE DETAYI
 • Tema İstanbul Bahçe
  Tema İstanbul Bahçe / Devam Eden Proje
  Mutluluğa Yolculuk Başlıyor!
  İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran, Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul, şimdi ikinci etabıyla yemyeşil bir yaşamı şehrin orta yerine taşıyor.
  Tema İstanbul’un hemen yanında, butik bir anlayışla inşa edilecek Tema İstanbul Bahçe’de; en büyük yaşam alanı yeşile ayrılmış durumda! İstanbul’un en kapsamlı eğlence parkı olması planlanan Tema World’e de komşu olan Tema İstanbul Bahçe’de, eğlence bahçeye taşacak, şehir ise yeşille bir olacak.
  PROJE DETAYI

E-Bülten

Adınız
Soyadınız
E-Mail Adresiniz

Mesa ve Yaşam

Mesa ve Yaşam dergisinin 84. sayısı yayında.
Ücretsiz abone olmayı unutmayın.

ABONELİK FORMU

Web Sitemiz, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek, reklamları uyarlamak ve site trafiğini
ölçmek için çerezlerden yararlanır.