Çamlıca'da MESA; Mavisi Denizden, Yeşili Ormandan

Şehrin zirvesinde ferah bir nefes alın.

Çamlıca’da MESA, İstanbul’un vazgeçilmez semti Çamlıca’da tüm görkemi ile hayat buluyor. Döneminin en iddialı projelerinden olan Çamlıca’da MESA, 45 yılı aşan MESA deneyimi ile konforu her anınıza taşıyor.

Çamlıca’da MESA’da, araç trafiği tamamen yer altından sağlanıyor. Kapalı otoparktan bloklara, doğrudan erişim sağlanan Çamlıca’da MESA’da, yer üstündeki geniş yaya yolları sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. Ayrıca yer altındaki bu alanda, her daireye özel depo ve 3’er araçlık otoparklar yer alıyor.

Çamlıca’da MESA, 115 konuttan oluşuyor. Çamlıca’da MESA’da 5 adeti 2 katlı, 15 adeti 3 katlı olan toplam 20 apartmanda, 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 30 adet ara kat daire bulunuyor. Yeşillikler içinde eşsiz konumu ile Çamlıca’da MESA, 250 m2 ’den 950 m2 ‘ye kadar konut seçenekleri sunuyor.

İstanbul’un zirvesinde, şiirlere ve şarkılara ilham veren Çamlıca’da, her günü huzurla başlayan bir yaşam tasarladık. Çamlıca’da MESA, maviyi denizde yeşili ormanda sevenleri, kaliteli bir yaşama davet ediyor.

Sosyal Olanaklar

  • Çocuk Oyun Alanları
  • Dinlenme Alanları
  • Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
  • Fitness Center
  • Sauna
  • Oyun Odası

Detaylı İnceleyinE-Katalog İndir

SİZİ ARAYALIM

  1. Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını,

    •     
Mesajınız başarıyla gönderildi.

 

Çamlıca’da MESA

Kısıklı Mah Bağlar Yolu Cad. Deva Sok. No:4 Üsküdar / İSTANBUL
T : 444 9 366

Yandex Yol Tarifi AlGoogle Yol Tarifi Al

Çamlıca'da Mesa Daire Planları

Çamlıca'da MESA
B06-19


Çamlıca'da MESA
B06-19 Zemin Kat

Çamlıca'da MESA
B20 Dubleks Üst Kat

Çamlıca'da MESA
B20 Dubleks Alt Kat

Çamlıca'da MESA
B20 - Bahçe Katı

Satıştaki Diğer Projeler