Burası Gaziosmanpaşa, Koza Sokak

Gaziosmanpaşa’da özel bir yaşam alanı...
MESA Koza 66’da yaşamdan keyif çalın...

Eşsiz mimari tasarımıyla ayrıcalığını hissettiren MESA Koza 66, yüksek yapı teknolojisi ile yaşamınızı kolaylaştırırken, sahip olduğu yeşil alanları, çok girişli otoparkı, dairelerindeki sofa ve kış bahçeleri ile şehrin merkezinde doğal ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunuyor.

Prestiji, yatırım değeri ve merkezi konumu ile Ankaralılar’ın yıllardır vazgeçemediği Gazi Osman Paşa’da, yaşamınızın yeni sergi salonu olma iddiasıyla hayata geçen MESA Koza 66, sizi şehrin ve hayatın kalbine; MESA Koza 66’ya yaşamdan keyif çalmaya davet ediyor.

MESA Koza 66’da bloklar, konut sakinlerine geniş kent panoramaları sunuyor. Daireler, bulundukları kata göre farklılaşan teraslara, geniş balkonlara ve bahçelere sahip. MESA Koza 66, şehrin merkezinde bahçeye ve geniş balkonlara özlem duyanlara, gerçek anlamda arzuladıkları yaşam alanlarını sunuyor.

MESA Koza 66’da yatay ve dikey konut blokları, dışarıda güçlü peyzaj ve doğal bitkiler ile süslenmiş avluyu; içeride ise kapalı yüzme havuzu ve fitness salonunu birleştiriyor. Sadece site sakinlerinin kullanımına açık olacak bu tesisler, aynı zamanda konfor ve prestij odağında kurgulanan bu seçkin yaşam kompleksinin kalbini oluşturuyor.

Kule ve yatay blok olarak iki ayrı yapının oluşturduğu projede, toplam 206 daire yer alıyor. Sokak yönünde tasarlanan ve zemin+35 kattan oluşan A Blok’ta 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 5+1, 6+1 dubleks olmak üzere toplam 156 adet daire bulunuyor. Güneydoğu’ya yönlendiren B1 ve B2 bloklar ise 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireleri içeren toplam 50 adet daireden oluşuyor. Mesa Koza 66’da, tüm yaşam tarzlarına ev sahipliği yapabilecek daire çeşitleri ile güneş içinize doğuyor.

Ankara'nın en değerli semti Gaziosmanpaşa Koza Sokak'ta, sadece 215 seçkin ailenin yaşayacağı yepyeni bir hayat 2016 sonunda başlıyor. Mesa kalite anlayışı ile hazırlanmış örnek evimizi ziyaret ederek, ödemelerinize 2017'de başlamak ve bu ayrıcalıklı yaşamda yerinizi almak için sizi tanıtım ofisimize bekliyoruz. 

Detaylı İnceleyinE-Katalog İndir

SİZİ ARAYALIM

  1. Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını,

    •     
Mesajınız başarıyla gönderildi.

 

MESA Koza66

Koza Sokak No:66 GOP / ANKARA
T: 0 312 436 85 85
T: 444 9 366
www.mesakoza66.com

Yandex Yol Tarifi AlGoogle Yol Tarifi Al

Mesa Koza Daire Planları

Mesa Koza Kule Blok 
Tip 2A - 2+1


Mesa Koza Kule Blok
Tip 2B - 2+1

Mesa Koza Kule Blok
Tip 3A - 3+1

Mesa Koza Kule Blok
Tip 4A - 4+1

Mesa Koza Yatay Blok 
Tip 2H - 2+1

Mesa Koza Yatay Blok
Tip 2L - 2+1

Mesa Koza Yatay Blok
Tip 3D - 3+1Mesa Koza Yatay Blok
Tip 3G - 3+1

Satıştaki Diğer Projeler