YEŞİLYAKA

Mutluluğun metrekorularla ölçüldüğü bir hayata Yeşilyaka’da başla!

Yeşilyaka ile unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyin.

Mesa ve Nurol “Yeşilyaka”projesi için yeniden bir araya geldi.

İstanbul’da doğanın en iyi korunduğu Büyükçekmece Gölü çevresinde, 320.000m2’lik alana yayılmış 159 müstakil villa, yaşamın tam ortasında. Yeşilyaka; doğanın kalbinde müstakil bahçeli villaları ile, özlenen huzurlu ve konforlu hayatı sunuyor. Korusu, 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, gölet manzarası ve çeşitli sosyal imkanlarıyla Yeşilyaka, en özel anılara ev sahipliği yapacak.

Yeşilyaka sakinleri açık havada spor yapmanın keyfini tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahasında çıkarırken, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezinde günün yorgunluğunu atacaklar. Projede yaşayanlar Yeşilyaka külüpte dostlarıyla bir arada keyifle vakit geçirebilecek, akşamları ailece açık hava sinemasında film seyredebilecekler.

Yeşilyaka’da çocukların hem güvenli, hem de çeşitli aktivite alanlarıyla donatılmış parklarda eğlenebileceği özel alanlar var. Tırmanma duvarı, ağaç evler, Kaykay pistleri ve yaş guruplarına göre özel dizayn edilmiş parklarda neşeli saatler onları bekliyor olacak.

3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafede. Yeşilyaka’dan Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a ise 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Yeşilyaka’nın Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye uzaklıkları da sadece 10 dakika. 

Geleneksel MESA NUROL kalite ve güvencesinin ortak imzasını taşıyan Yeşilyaka Projesi, lansmana özel ödeme koşulları ile sunuluyor.

Yeşilyaka’nın ilk bölümündeki 56 villa, Ekim 2017’de teslim edilecek.

SİZİ ARAYALIM

  1. Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını,

    •     
Mesajınız başarıyla gönderildi.

 

Yeşilyaka

Karaağaç Mahallesi Sırtköy Bulvarı No: 16/A Büyükçekmece/ İSTANBUL
T : 444 0 986
www.yesilyaka.com.tr/

Yeşilyaka Daire Planları

Sedir Villaları Bahçe Katı

Sedir Villaları Üst Kat


Söğüt Villaları Bahçe Katı

Söğüt Villaları Üst Kat

Ardıç Villaları Bahçe Katı

Ardıç Villaları Üst Kat


Ladin Villaları

Satıştaki Diğer Projeler